• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
Szkolenia - TPM - Autonomiczne Utrzymanie Ruchu

Certyfikowane szkolenie e-lerningowe TPM – Autonomiczne Utrzymanie Ruchu.

TPM – Total Productive Maintenance to zbiór sprawdzonych technik i rozwiązań, których celem jest zwiększenie efektywności maszyn i urządzeń wykorzystywanych w produkcji. Dzięki temu szkoleniu mogą Państwo bez wychodzenia z domu, firmy pogłębić wiedzę z zakresu kompleksowego utrzymania parku maszynowego.
Niniejsze szkolenie opisuje główny filar TPM czyli Autonomiczne Utrzymanie Ruchu. Pokazujemy także najlepsze praktyki i dajemy gotowe przykłady.

Szkolenie to wzbogaciliśmy o elementy akcji, elementy humoru, elementy nauki oraz komentarze. A to wszystko w krótkich filmach. Dodatkowo istnieje możliwość pobrania gotowych formularzy, które można użyć w codziennej pracy. Szkolenie to zawiera również film z zakładu produkcyjnego.

Program szkolenia:
1. Pierwsza lekcja opisuje, czym jest TPM, przedstawia główne filary oraz podkreśla szczególną rolę operatorów w zapobieganiu awariom maszyn. Lekcja ta wprowadza nas w cele i kluczowe strategie TPM.
2. Druga lekcja przedstawia sposób efektywnego wykorzystania maszyn i urządzeń. Omówiony zostanie wskaźnik całkowitej efektywności wyposażenia OEE (Overall Equipment Effectiweness).
3. Trzecia lekcja opisuje Autonomiczne Utrzymanie Ruchu, czyli główny filar TPM. AUR przebiega w siedmiu etapach, z których każdy kolejny poprzedzony jest audytem.
4. Czwarta lekcja to podsumowanie.

Filmy:
Jak powinna działać organizacja,
Jak wdrożyć 3 pierwsze etapy AUR na maszynie,

Dokumenty do pobrania w szkoleniu:
Arkusz audytowy TPM
Arkusz audytowy TPM – wykres radarowy
Lista konserwacji
Lista konserwacji – przykładowa
Lista usterek

UWAGA

przykładowa lekcja z tego szkolenia znajduje się poniżej:

http://kursy.cyberedu.pl/platforma/film/film.php?f=gfl_tpm&s=270&n=AUR%20etap%203%20Standardy%20sprz%C4%85tanie%20i%20konserwacji&pid=13

Jak zapisać się na szkolenie:
Aby zapisać się na szkolenie należy pobrać oraz wypełnić poniższy wniosek. Następnie przesłać go na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Na jego podstawie wystawimy fakturę proforma. Po jej opłaceniu otrzymają Państwo login oraz hasło na platformie kursy.cyberedu.pl oraz 60-dniowy dostęp do całego szkolenia.
lub proszę dzwonić: Paweł Grobelny tel. 505-461-639

Pobierz wniosek

Koszty szkolenia:
Koszt szkolenia dla jednego uczestnika wynosi 100 zł netto / 123 zł brutto.
Cena obejmuje wykupienie 60-dniowego dostępu do całego szkolenia.

Certyfikat GFLean
Po zakończeniu szkolenia proponujemy Państwu egzamin i certyfikat ukończenia nauki. Koszt egzaminu i certyfikatu dla jednego uczestnika wynosi 50 zł netto / 61,50 zł brutto.