• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
Szkolenia - OPROGRAMOWANIE - Zadania do wykonania

Dla kogo przeznaczony jest system ZadaniaDoWykonania?

  • Małe i średnie firmy.
  • Firmy, w których prowadzi się kilka różnych projektów jednocześnie.
  • Firmy, w których pracownicy wykonują swoje obowiązki zdalnie.
  • Firmy, w których managerowie i zarząd chcą wiedzieć, co dzieje się w firmie, z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

ZadaniaDoWykonania to system do zarządzania zadaniami realizowanymi przez pracowników.
Najlepiej sprawdzi się w firmach, w których prowadzonych jest kilka różnych projektów jednocześnie, a pracownicy otrzymują zróżnicowane zadania i zlecenia. Dzięki niemu obecność osób zarządzających w firmie przestaje być niezbędna - mogą one kontrolować działania pracowników i postępy prac z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. ZadaniaDoWykonania jest również doskonałym narzędziem do zarządzania pracownikami i współpracownikami wykonującymi swoje obowiązki zdalnie.


Dzięki aplikacji managerowie wyższego i średniego szczebla będą dokładnie wiedzieli, jakie zadania wykonują pracownicy im podlegający i na jakim etapie ich realizacji się znajdują. Dodatkowo, ZadaniaDoWykonania to miejsce, w którym znajdują się kompletne informacje o wszystkich projektach prowadzonych w firmie, a także o aktualnych oraz przeszłych działaniach z nimi związanych.


Duży poziom ogólności i zaledwie trzystopniowa hierarchia pracowników (pracownik, manager, zarząd) doskonale sprawdzi się w firmach bez skomplikowanej i rozbudowanej struktury. ZadaniaDoWykonania jest systemem użytkowym, o maksymalnie uproszczonym interfejsie. Jest to cecha istotna z punktu widzenia osób korzystających z systemu - zwiększa jego intuicyjność i ułatwia pracę. ObsługaZadaniaDoWykonania jest bardzo prosta i nie sprawia trudności nawet najmniej zaawansowanym użytkownikom.


Zadaniem systemu jest rozwiązanie problemów z komunikacją między managerami i personelem.


Dostęp do programu odbywa się przez przeglądarkę internetową, a sam program instalowany jest na serwerze firmy.
Pełny opis systemu znajduje się na stronie zdw.net.pl


Cena: 2000 zł netto